top of page
obraz_2022-03-31_135454213_edited.png

Komu dziś pomożesz?

Natalka Badura

Natalka Badura

#RazemDlaNatalki

Przed ukończeniem drugiego roku życia stwierdzono u Natalki opóźnienie w rozwoju ruchowym. Tylko regularne zajęcia ze specjalistami pozwolą jej osiągać postępy w nauce otaczającego świata.

Tymek Wilk

Tymek Wilk

#RazemDlaTymka

Tymek cierpi na autyzm z zespołem Aspergera. Potrzebuje bardzo kosztownej terapii SI oraz oraz zakupu odpowiednich przyborów do ćwiczenia w domu.

Alek Gładysz

Alek Gładysz

#RazemDlaAlka

Alek ma zgiadnizowaną nadpobudliwość psychoruchową.
Żeby mógł funkcjonować wśród ludzi przede wszystkim w szkole musi uczestniczyć w terapiach oraz w spotkaniach z psychologiem. Tylko częste terapię pozwolą mu zrozumieć i opanować emocje.

Dawidek Ślesiński

Dawidek Ślesiński

#RazemDlaDawidka

Dawidek cierpi na ADHD, FAS, oraz Zespół Aspergera. Potrzebne są pieniądze na opłacenie regularnych terapii pod okiem specjalistów, specjalnego ośrodka wychowawczego oraz leków.

Marcelinka Stosz

Marcelinka Stosz

#RazemDlaMarcelinki

U Marcelinki wykryto wodonercze lewostronne, refluks moczowy 5 stopnia, pęcherz neurogenny i „zakotwiczony" rdzeń kręgowy. Potrzebuje częstego cewnikowania i pilnej wizyty u neurochirurga.

Miłosz Orziński

Miłosz Orziński

#RazemDlaMilosza

U Miłosza późno zdiagnozowano spektrum autyzmu, ADHD oraz zaburzenia rozwoju umiejętności szkolnych.
Miłosz potrzebuje intensywnej terapii TUS
oraz wizyt u psychiatry i psychologa aby w przyszłości mógł samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie.

Tomaszek Bocz

Tomaszek Bocz

#RazemDlaTomaszka

U Tomaszka stwierdzono zespół napięcia mięśniowego. Żeby fizjoterapia zadziałała jak najszybciej potrzebuje regularnych ćwiczeń pod okiem specjalisty i prywatnych wizyt u lekarzy.

Majeczka Prus

Majeczka Prus

#RazemDlaMajeczki

Majeczka, która jest skrajnym wcześniakiem długo walczyła o życie w szpitalu. Aktualnie potrzebuje pomocy w walce ze wzmożonym napięciem mięśniowym. Potrzebna jest fizjoterapia i prywatne wizyty u lekarzy.

bottom of page