Podaruj 1,5%

Podaruj 1,5% podatku Fundacji Charytatywnej RAZEM

partnerem akcji jest Centrum Inicjatyw Lokalnych - opp

CIL1.jpg

To łatwe! Wystarczy w rozliczeniu podatkowym podać numer

KRS 0000 215 720, kwotę odpowiadającą 1,5% twojego podatku (musi być zaokrąglona w dół do pełnych dziesiątek groszy, czyli jeśli wynosi 15,21 zł lub 15,29 zł, w obu przypadkach będzie wynosiła dokładnie 15,20 zł), oraz cel szczegółowy „FUNDACJA RAZEM” Dodatkowo możesz wyrazić zgodę na przekazanie danych do Fundacji

margin_P.png

Rozliczając podatek za rok 2023, możesz przekazać 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Nasi podopieczni potrzebują ciągłego wsparcia terapeutycznego, a twoje 1,5% może zdziałać wiele.

Pamiętaj o tym, rozliczając swój PIT w 2024 roku.

Jak przekazać 1,5% podatku Fundacji Charytatywnej Razem?

Proszę pamiętać, iż na jednej deklaracji można wskazać tylko jedną organizację pożytku publicznego.

Gwarancją otrzymania wpłaty jest wypełnienie deklaracji wyłącznie w sposób wskazany we wzorze stanowiącym wycinek formularza PIT

Jesteś na emeryturze lub rencie, a z podatku rozliczył cię organ rentowy na formularzu PIT-40A? Teraz w łatwy sposób możesz pomóc innym.

Przekaż 1,5% swojego podatku organizacji pożytku publicznego (OPP). Złóż PIT-OP, by pieniądze trafiły do wybranej przez ciebie organizacji – urząd przekaże jej za ciebie twój podatek."